Alergija patalynei

Alergija patalynei

    Jus kamuoja čiaudulys ir kosulys visą naktį? To galima priežastis alergija patalynei. Daugelis žmonių yra alergiški vienam ar kitam dalykui, tačiau jie net neįtaria, kartais, kas gali įtakoti alergiją. Juos dažnai kamuoja niežulys, čiaudulys ar kiti alerginiai išpuoliai, bet žmogus negali pasakyti kas tai įtakoja.
Be alergologo pagalbos gali būti sunku nustatyti, alergijos priežastį, kaip ją gydyti ir kokie galimi šalutiniai poveikiai. Dažnai žmonės nesikonsultuoja su gydytojais ir gali sau labiau pakenkti nei padėti. Tai labai sunku nustatyti ar beveik neįmanoma be specialisto pagalbos. Kartais žmogui sunku suvokti kam jis alergiškas, ypač jei tai pasireiškia naktį.
    Nors žmogus guli savo lovoje jis gali kosėti, čiaudėti ar pasireikšti kiti simptomai ir tai gali sukelti begalės dalykų. Jei žmogus laiko namuose augintinį, nesvarbu šunį ar katę, gyvūnas gali palikti savo plaukų ant patalų. Tai gali alergizuoti žmogų. Rekomenduojama pakeisti savo patalynę. Arba alergologas gali pasakyti, kad jūs esate alergiškas augintinio plaukams. Taip pat alergiją gali sukelti pagalvėse esantys užpildai. Dažnai tai būna plunksnos, kurios yra specialiai apdorojamos ir dedamos į pagalves.   

  Dar vienas aspektas į kurį žmogus gali atkreipti dėmesį, tai pižama. Dažnai žmonėms sintetiniai audiniai sukelia nemalonius pojūčius.
Jei atėjus nakčiai jus užplūsta nemalonūs potyriai, kosulys ar čiaudulys, pasižiūrėkite kokia jūsų patalynė, o galbūt kaltininkas yra jūsų augintinis. Išsiaiškinę, kas jums trukdo šių nemalonių pojūčių atsikratysite greičiau ir naktys bus ramios. 
 

 

www.beligu.lt