Alergijos gydymas ir naturalūs vaistai nuo alergijos

Alergijos gydymas ir naturalūs vaistai nuo alergijos

 

 

      Kai mūsų imuninė sistema nenormaliai reaguoja į fizinį kontaktą su svetima medžiaga yra vadinama alergija. Tai yra nenormalu, nes ši svetima medžiaga paprastai kūnui atrodo nekenksminga ir nepasitaiko nealergiškiems žmonėms.
   Alergiškų žmonių organizmas atpažįsta svetimas medžiagas ir imuninė sitema yra jautri. Alergija gamina medžiagas vadinamas alergenais. Alergenų pavyzdžiai yra: žiedadulkės, dulkių erkės, pelėsiai, pyktis, maisto produktai.
   Efektyvus alergijos gydymas yra domėtis kiekvienu kenčiančiu nuo sezoninės alergijos ar astmos. Panašių ligų yra daugybė taigi alergija paliečia vis didesnę visuomenės dalį. Rimtos ligos kaip vėžys, širdies ligos ir insultas didėja tokiu pačiu koeficientu kaip ir alergija. Laimei šiuo metu yra naudingas vaistas, naturalus anti histaminas, tačiau tai nėra akupunktūra.
   Dažniausiai pasitaikantys alergenai yra: žiedadulkės, maisto produkatai, vabzdžių įkandimai ir įgėlimai, augalai, vabzdžių sporos, latekso guma, virusai, bakterijos, vaistai ir aplinkos sąlygos (šaltas oras).
   Alerginė reakcija gali pasitaikyti vieninteliame rajone, kaip čiaudulinis ar odos bėrimai, ir gali turėti daugiau negu vieną simptomą.
   Pripilkite pusę puodelio, bet kokių sulčių (arba vandens), įlašinkite penkis lašus ricinos aliejaus ir pasaldinkite šaukšteliu medaus, gerkite rytais, prieš valgį. Tai yra įrodytas gydymas nuo žarninio traktato, odos ir nosies latako alergijos.
   Drungno vandens stiklinėje išspauskite pusę citrinos ir pasaldinkite šaukšteliu medaus, vartokite kiekvieną dieną, prieš valgį, rytais, keletą mėnesių. Tai ne tik pašalina toksinus iš organizmo, bet taip pat yra, kaip antitoksinas ir priešalerginė priemonė.

Alergijos gydymas
Geriausias būdas išgydyti alerginį rinitą yra: tam užkirsti kelią dar vaikystėje ir sukurti vaikui tokią aplinką, kurioje jis netaptų kažkam alergiškas.
Nors alergija maisto produktams kaip priežastis gali būti varvanti nosis nėra įprasta, jei jus pastebėsite, kad jūsų vaiko savijauta dėl alergijos kažkuriam maisto produktui negerėja, išbraukite tą maisto produktą iš vaiko valgiarasčio. Maisto produktai, kurie gali sukelti alergiją yra: pienas, kiaušiniai (ypač kiaušinių tryniai), žemės riešutai, sojų pupelės, medžio riešutai, jūros produktai ir kviečiai.

Naminės gydymo priemonės nuo alergijos
1. Geriausias vaistas pagamintas namuose yra santalmedžio ir citrinų sulčių pasta. Užtepkite tokios pastos ant pažeisto ploto, tai sumažins niežėjimą ir nuramins.
2. Ištrinkite migdolų lapais pažeistą plotą.
3. Įdėkite 5 gramus sodo mėtų į vandenį ir padarykite pastą, nukoškite šį mišinį ir įdėkite 12 gramų cukraus. Vartokite du kartus per dieną.
4. Ištrinkite melionų sėklomis pažeistą plotą gali peršėti.
5. Kitas naturalus būdas išgydyti alergiją yra sumaišyti citrinų sultis su kokoso riešutais. Šį mišinį tepkite ant pažeistos vietos.
6. Dar vienas veiksmingas vaistas yra: mišinys iš aguonų sėklų, vandens ir citrinų sulčių. Šaukštu sutraiškykite aguonų sėklas, sudėkite šaukštelį vandens ir citrinų sulčių. Vartokite ant pažeistos vietos, kol pradės gyti.
7. Viena iš lengviausių gydymo priemonių nuo alergijos yra maisto produktai turintys vitaminą C. Šio vitamino gausu citrusiniuose vaisiuose.
8. Į vandens stiklinę įdėkite du šaukštelius sidro acto. Gerkite šį mišinį nuo alergijos, kol pasveiksite.  

www.beligu.lt