Auto nuoma

Auto nuoma

Automobilių nuoma-būdas keliauti.. 

  Kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau žmonių vyksta pasisvečiuoti į svetimas šalis. Ką daryti tiems, kuriems jau paskaudo šonai nuo gulėjimo paplūdimyje, o širdis trokšta naujų ir neregėtų įspūdžių.

  Viena iš galimybių – išsinuomoti automobilį! Juk taip tapsite nepriklausomi nuo gidų ar tvarkaraščių. Galėsite kiek tinkami grožėtis jums patikusiais pastatais ar gamtos prieglobstyje, niekur neskubėdamit, suvalgyti priešpiečius.

   Automobilių nuomos kompanijos yra vietinės ir tarptautinės. Vietinės, žinoma, – pigesnės, bet nuoma tokiose kompanijose – loterija. Čia visada išlieka rizika, kad, įvykus nesusipratimui, jūs neturėsite į ką kreiptis ir kur ieškoti teisybės. Jums gali pasiūlyti  neaiškios būklės automobilį ir  nėra garantijų, ar kas nors atvažiuos į pagalbą, jam sugedus. Gali būti ir taip, kad jūs liksite labai patenkinti pasirinkta kompanija ir aptarnavimu už tikrai nedidelę sumą.  

   Tarptautinės kompanijos suteikia garantijas, kad nuomos kokybė atitiks kainą, kuri neretai kiek gąsdina. Dažniausiai tokiose kompanijose siūlo naujos laidos automobilius, atitinkančius visus saugumo reikalavimus. Taip pat jums bus pasiūlytas pakaitinis automobilis, 24 val. techninis aptarnavimas. O svarbiausia, kad pasibaigus atostogoms ir grįžus namo, jūs turėsite kur kreiptis, jei kils kokių klausimų dėl įvykusios nuomos.

  Vienu ar kitu atveju, norint išsinuomoti  automobilį, jums reiks: vairuotojo pažymėjimo, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento ir kreditinės kortelės. Prieš pasirašant nuomos sutartį, jūsų kortelėje bus autorizuojama suma, kuri susideda iš automobilio nuomos kainos visam laikotarpiui, pilno bako kuro kainos ir asmeninės atsakomybės, kuri priklauso nuo šalies, kurioje nuomojamas automobilis. Agentas jums gali pasiūlyti papildomus draudimus, kurie sumažintų jūsų atsakomybę įvykus auto įvykiui. Vietinėse kompanijose yra galimybė mokėti grynais pinigais. Bet ir čia jums gali tekti palikt užstatą.

   Prieš nomuojantis automobilį pasiteiraukite – kas sudaro nuomos kainą. Ar nereikės atskirai mokėti už draudimus? Kokia rida, limituota ar ne? Taip pat, išsinuomojus automobilį, visada su nuomos agentu jį apžiūrėkite. Atidžiai patikrinkite visus pažymėtus pažeidimus ir tik tada pasirašykite pažeidimų lape.

  Automobilių nuoma, tai dar vienas būdas keliauti. Juk taip norisi kuo daugiau pamatyti, sužinoti ir pažinti. Kelionių įspūdžiai, tai vieni iš maloniausių prisiminimų, lydinčių mus visą gyvenimą.