Dėmesio! Toksinų ataka!

Dėmesio! Toksinų ataka!

 

Dėmesio! Toksinų ataka!

            Šiandien vis dažniau girdimi terminai – toksinai, šlakai glumina ne vieną iš mūsų. Medikų teigimu,šlakų (tai tie patys toksinai) – cheminės ar natūralios prigimties elementų daugiau ar mažiau gyvenimo tėkmėje susidaro kiekvieno žmogaus organizme.Jų gauname sirgdami, sutrikus medžiagų apykaitai, iš aplinkos, išgyvendami stresines situacijas. Toksinų apnuodytą žmogų, pasak specialistų, galima atpažinti iš vaizdo – blyški pavargusi oda ir nugeibę plaukai. Medikai įspėja, kad  tai nėra didžiausia blogybė. Besikaupiantys toksinai laikas nuo laiko sukelia organizmo intoksikacijas. Pirmieji šlakų susikaupimo požymiai yra padidėjęs jautrumas, silpnumas ir neatsparumas infekcijoms. Neįtikėtina, bet žmogus savo, anot medikų, viduje gali sukaupti vidutiniškai 5–6 kg šiukšlių, o nutukę žmonės– iki 25kg. Gydytojų nuomone, intoksikacija ne tik blogina savijautą, mažina imunitetą, bet ir trikdo organizmo biocheminius procesus, jų funkcijomis apkraudama kitus organus. Be to intoksikacija smarkiai pagreitina organizmo senėjimo procesą. 

          „Šiuolaikinė homeopatija“ siūlo gydytis homeopatiniais preparatais, kuriais iš organizmo galima išvalyti nuodingas medžiagas ir atgauti sveikatą. Pirmiausia siūloma išvalyti virškinamąjį traktą, nes didžioji toksinų dalis tūno jame. Reikėtų nepamiršti ir mūsų organizmo cheminės laboratorijos – kepenų, kuriose  atpažįstamos ir nukenksminamos nuodingosios medžiagos. Ir, žinoma, būtinai reikia išsivalyti limfmazgių sistemą – pagrindinę organizmo tvirtovę nuo puolančių infekcijų. Ji – taip pat ir transporto sistema, kuri šalina iš organizmo nugalėtų toksinų šiukšles.Vienas  ekstremaliausių būdų tai padaryti – badavimas ir hidrokolonoterapija. Medikai tuo užsiimti savarankiškai draudžia. Tai galima daryti tik konsultuojantis ir stebint gydytojams. Išmanančių žmonių nuomone, išvalyti organizmą gali padėti sorbentai.( Dietologai rekomenduoja vartoti didelius kiekius skaidulų – pektinų. Jų yra daug obuoliuose, kriaušėse, moliūge, aguročiuose. Šie natūralūs sorbentai natūraliu būdu suriša visas žalingas medžiagos, įskaitant ir toksinus, kylančius iš žalingos aplinkos, ir pašalina juos iš organizmo.  Vertėtų išmokti  pradėti dieną koše su obuoliais, bananais ir kitais vaisiais. Kruopos (ypatingai avižinės) taip pat pasižymi puikiomis savybėmis absorbuoti ir šalinti iš organizmo “visą purvą”.)  Jie į save susiurbia ir nukenksmina sutiktus toksinus bei nuodus ir ištransportuoja juos iš organizmo. Šis apsivalymo būdas žinomas nuo senų laikų. Jau senovėje žmonės atsirinko augalus, kurie pasižymi vėmimą sukeliančiomis, šlapimą ir tulžį varančiomis, vidurius atlaisvinančiomis savybėmis. Pasak „Šiuolaikinės homeopatijos“, natūralūs sorbentai – patys efektyviausi. Jie ne tik valo organizmą, bet ir atstato ląstelių veiklą, blokuoja pavojingų medžiagų veiklą.         

         Organizmo išsivalymo rezultatus pajusime ir įvertinsime patys – gaivus kvėpavimas, lengvas ir lankstus kūnas,  žvilgančios akys. Išsaugoti pasiektus rezultatus padės savikontrolė ir riebių, keptų bei rūkytų produktų atsisakymas. Judėjimas suaktyvins medžiagų apykaitos procesus  ir stimuliuos limfos judėjimą organizme. Medikai pataria rytais nevalgius išgerti stiklinę vandens. Tai valo pagrindinį organizmo filtrą – inkstus, aktyvizuoja žarnyno peristaltiką ir padeda jam pašalinti susikaupusias nuodingas medžiagas.  

www.sveikatosprekes.lt