DNR tyrimai aprėpia platų tyrimų spektrą, nuo paprastų tėvystės testų iki genetinės kilmės nustatymo.

DNR tyrimai aprėpia platų tyrimų spektrą, nuo paprastų tėvystės testų iki genetinės kilmės nustatymo.

 

easyDNA Lietuva-  tarptautinė kompanija kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 9 metai, biurai  išsidėstę visame pasaulyje. Daugiau,  kaip 400,000 DNR tyrimų yra atlikusi Lietuvos laboratorija, kurie tarptautiniu mąstu akredituoti pagal ISO17025 ir AABB standartus, A2LA, GTL; NATA bei MOJ UK.  Akreditacija yra testo rezultatų patikimumo ir tikslumo rodiklis.

Tėvystės nustatymo testas Atlikdami DNR tėvystės testą, naudojame 16 genetinių markerių – būtent toks yra tarptautinis DNR tyrimų standartas. Daug markerių padeda užtikrinti, jog tyrimas bus atliktas tiksliai. Jei atliekant tėvystės testą visi 16 genetinių markerių sutampa, įtariama tėvystė bus patvirtinta 99.99+%.

 

EasyDNA atlikti DNR tyrimai, bandymų rezultatai gali būti naudojami LR teisme. DNR tėvystės nustatymo tyrimai gali būti naudojami išspręsti daugelį šeimos teisinių klausimų: pavyzdžiui, vaiko globos atvejai, keičiant gimimo liudijimą, vaiko išlaikymo bylose, mokant alimentus, paveldėjimo ginčai. http://www.easydna.lt/legal-dna-test.html. Klinikuose (mieste kuriame gyvenate) bus paimti reikiami tyrimai, o gautus atsakymus aprašo teismo ekspertas, pagal tam tikras nurodytas LR teisumų formas. Toks tyrimas užtrunka iki 8darbo dienų.

Taip pat Tėvystės nustatymo testą įsigyti galima vaistinių tinkle  „Gintarinė vaistinė „ arba Norfos vaistine „visoje Lietuvoje.

 

Giminystės nustatymo testas yra atliekamas, siekiant nustatyti  biologinį ryšį ar testuojami asmenys yra visiškai susiję, pusiau susiję ar nesusiję giminystės saitais. Siūlomi DNR giminystės nustatymo testai: DNR brolių ir seserų testai, senelių DNR testai, tetos-dėdės DNR testai (dėdžių DNR testas), dvynių DNR testas.

 

Kūdikio lyties nustatymo testas Laukiatės berniuko ar mergaitės?  99% tikslumu naujagimio  lyties nustatymo testas. Jokių invazinių kraujo mėginių ar adatų dūrių. Tyrimas atlieka akredituotose laboratorijose, tiriant šlapimo mėginį. Išgryninta DNR yra analizuojama siekiant aptikti moterišką arba vyrišką DNR. Lyties nustatymo testas gali būti atliktas jau 9 nėštumo savaitę. Najagimių lyties nustatymo testas veikia paprastu principu – jis „pagauna“ laisvą kūdikio DNR, kuri praeina pro vaisiaus ir motinos barjerą. Kūdikio lyties testo rezultatai paruošiami per 10-13 darbo dienų nuo mėginio patekimo į laboratoriją.

 

Polinkio į ligas testas Genetinio polinkio DNR tyrimas  yra novatoriškas testas, kuris suteikia informaciją apie jūsų genetinį polinkį tam tikroms ligoms, įskaitant širdies ligas, vėžį, imuninės sistemos sutrikimus, cukraligę, senėjimo procesų sutrikimus.

Geriausias lėtinių ligų, jų tarpe ir onkologinių, kontrolės būdas yra jų išvengimas (prevencija) bei ankstyva diangostika. Kur kas svarbiau ligą yra diagnozuoti ankstyvose stadijose, negu gydyti toli pažengusias stadijas ir jos komplikacijas. Vėžinės ligos yra antros pagal dažnį  mirštamumo priežastys po širdies ir kraujagyslių ligų.

Genetinio polinkio DNR sveikatos testas yra atliekamas pagal naujausius mokslinius laimėjimus genetikos srityje. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad dauguma šiuolaikinių ligų yra nulemtos genetinių klaidų mūsų genome. Ištyrę jūsų genetinį profilį galėsime pasakyti ar turite polinkį vienai iš 25 tiriamų dažniausių ir pavojingiausių ligų, ar didelė tikimybė realiai susirgti ir kokia jūsų tikimybė susirgti lygininant su visų žmonių vidurkiu.

Šis genetinis testas yra paremtas vieno nukleotido polimorfizmais, tam tikromis vietomis genome, susijusiomis su tiriamų ligų išsivystimu. Tyrimo metu išanalizuosime jūsų genetinį profilį ir ieškosime pagrindinių ženklų, rodančių galimybę susirgti tam tikromis ligomis. Po tokio testo jūs galėsite valdyti savo sveikatą, žinodami gręsiančius pavojus ir užkirsdami jiems kelią. DNR tyrimas aptinka šių ligų polinkį:

 

Imuninė sistema

Vilkligė

Greivso liga

Celiakija

Išsėtinė sklerozė

Žvynelinė

 

 

 

 

 

Širdies ir kraujagyslių ligos

Aneurizma

Prieširdžių virpėjimas

Širdies liga

Periferinės arterijos liga

Venos tromboembolizmas

 

Senėjimas

Geltonosios dėmės nykimas

Alzhaimeris

Osteoartritas

Reumatinis artritas

 

Bendra sveikata

Nutukimas

Migrena

Pirmo tipo cukrinis diabetas

Antro tipo cukrinis diabetas

 

 

Vėžys

Pūslės

Krūtų

Gaubtinės ir tiesiosios žarnos

Skrandžio

Plaučių

Prostatos

Odos

 

 

Neištikimybės DNR testas Partnerių išdavystės DNR Testas- skirtas patvirtinti arba išsklaidyti įtarimus, ar partneris yra jums neištikimas. Mūsų DNR tyrimas dėl partnerių neištikimybės, mes galime analizuoti pateiktus mėginius patikrinti DNR buvimą ir padėti indentifikuoti galimų donorų identifikavimą.

 

DNR Menas Suasmenintas DNR menas – jūsų DNR profilio kūrinys. Naudojant naujausią DNR išskyrimo ir analizavimo technologiją dabar jau įmanoma sukurti meninį paveikslą, naudojant genetinį atvaizdą.

Priešgimdyvinis tėvystės nustatymo testas Jūsų žmona ar draugė laukiasi ir jums kyla abejonės-  ar  būsimas kūdikis  jūsų? Kam laukti devynis mėnesius, atsakymą galima gauti jau dabar. EasyDNA siūlo neinvazinį priešgimdyvinį tevystės nustatymo testą, kuris visiškai saugus. Paimdami  kraujo mėginius iš besilaukiančios mamos ir tiriamo tėvo- analizuojamas tik vaisiaus DNR, randamas motinos kraujo mėginyje. Šis itin modernus nėščiųjų tyrimo testas gali nustatyti tėvystę  99.99+% tikslumu.

 

Daugiau naudingos informacijos    www.easydna.lt

Tėvystės nustatymo testą įsigyti galima vaistinių tinkle „Gintarinė vaistinė „ arba „Norfos vaistine“ visoje Lietuvoje.