Fotoepiliacija: atsikratykite nepageidautinų plaukelių ilgam

Fotoepiliacija: atsikratykite nepageidautinų plaukelių ilgam

            Intensyvios šviesos šaltinių panaudojimas plaukų šalinimo procedūroms yra jau seniai naudojama ir plačiai išplėtota technologija, vadinama fotoepiliacija. Ji išsivystė iš lazerinės technologijos 9-ame dešimtmetyje ir savo veikimo principu yra į ją panaši. Jos efektyvumas įrodytas ilgalaikiais klinikiniais tyrimais, kurie patvirtino, kad tai – saugus ir efektyvus nepageidautinų plaukų šalinimo būdas.

 

 

             Plaukų šalinimas šviesa grindžiamas selektyviosios fototermolizės teorija, kai optinė energija naudojama plauko augimui sustabdyti. Norint pasiekti tokį šilumos efektą, plauko stiebas turi selektyviai pasisavinti šviesos energiją ir paversti ją šiluma. Šis selektyvumas pasiekiamas, kai į audinį patenkančią optinę energiją daugiausia pasisavina plauko stiebo pigmentas, o oda ir aplinkiniai audiniai lieka nesušildyti. Patekusi į pigmentą, šviesa virsta šiluma, kuri sunaikina plauko svogūnėlį, todėl plaukeliai daugiau nebeatauga. Kuo daugiau plaukuose melanino (t.y., kuo tamsesni plaukai), tuo daugiau šviesos gali būti pasisavinama ir tuo veiksmingesnis yra šviesos poveikis šalinant plaukus.

           Fotoepilatoriuje Silk’n SensEpil naudojama patentuota fotoepiliacijos technologija Home Pulsed Light (HPL), sukurta išimtinai saugiam ir veiksmingam nepageidautinų plaukų šalinimui namuose. Praktika rodo, kad dauguma žmonių pastebi pirmuosius plaukų šalinimo rezultatus po trijų-keturių fotoepiliacijos procedūrų. Nuo šiol ilgalaikius plaukų šalinimo rezultatus, kuriuos ankščiau galima buvo gauti tik pasinaudojus brangiai kainuojančiomis grožio klinikos paslaugomis, su Silk‘n SensEpil galima pasiekti tiesiog savo namuose. Pradėkite fotoepiliacijos procedūras jau dabar ir vasarą sutikite su švaria ir lygia oda!