Galimybė natūraliu būdu apsisaugoti nuo hipertonijos ir infarkto

Galimybė natūraliu būdu apsisaugoti nuo hipertonijos ir infarkto

 KVĖPAVIMO TRENIRUOKLIS ,,SAMOZDRAV” – GALIMYBĖ NATŪRALIU BŪDU APSISAUGOTI NUO HIPERTONIJOS, INSULTO IR INFARKTO BEI IŠVENGTI DAUGELIO LIGŲ IR NESAIKINGO VAISTŲ VARTOJIMO

Sutrikusi kraujotaka, hipertonija, išeminė širdies liga ar noras išvengti insulto ir infarkto kartais nuveda klaidingu keliu – žmonės ima neatsargiai ir netikslingai vartoti vaistus, o tai gali pakenkti organizmui. Tai aklavietė, tačiau jai yra alternatyva – didinti anglies dvideginio koncentraciją organizme su treniruokliu „Samozdrav“ ir natūraliu būdu atkurti kraujotaką. Normali kraujotaka yra raktas į ilgą gyvenimą. O kraujotakos sutrikimas yra ne tik hipertonijos, bet ir daugelio kitų įvairių ligų, iš kurių per 20 yra labai pavojingos, priežastis. Rusijos mokslininkai medicininiais  tyrimais  nustatė, kad pagrindinė normalios kraujotakos sąlyga – tai normali 6-7 % anglies dvideginio koncentracija organizme. Ši medžiaga palaiko normalų kraujagyslių spindį, tačiau dėl amžiaus ir kitų priežasčių jos koncentracija sumažėja, taigi ją būtina atkurti.
    Būtent tai įmanoma padaryti su treniruokliu „Samozdrav“. Kvėpavimo treniruokliu patartina treniruotis 30-60 min. kasdien. Pastebėta, kad laikantis šio režimo per kelis mėnesius C02 koncentracija padidėja arba tampa normali, todėl atsinaujina kraujagyslių tonusas, normalizuojasi kraujo spaudimas, sumažėja širdies apkrova, pagerėja organų aprūpinimas krauju – taigi, pašalinama pagrindinė hipertonijos ir išeminės širdies ligos priežastis.  Šis treniruoklis padeda apsisaugoti nuo insulto ir infarkto, nemigos, bronchinės astmos, aritmijos, galvos svaigimo  koordinacijos, virškinimo sutrikimų, II tipo diabeto, aterosklerozės, osteochondrozės, artrozės, odos išbėrimų, nuolatinio nuovargio, ankstyvo senėjimo ir  daugelio kitų lėtinių ligų. Reguliariai treniruojantis pagerėja kraujotaka, sustiprėja imunitetas, atsikuria pažeistos organų funkcijos. Svarbu ir tai, kad treniruokliu dėl teigiamo poveikio sveikatai gali naudotis bet kurio amžiaus žmogus. 

UAB  „COSMICUS  SALUS“, kur įsigyti ar užsisakyti treniruoklių, sužinosite paskambinę tel. 8~5 2305808, mob. tel. 8 606 89669.

Treniruoklių galima įsigyti:
 Vilniuje – „Vingio“ vaist. Savanorių pr. 11; firmoje „Laptopas“, Viršuliškių g. 75A.
 Kaune – firmoje „RIVA“,  Putvinskio g. 49;  parduotuvėje „Ecohit“ V. Lašo g. 3;  vaist. „Urticae“ Neries kr. 8.
 Šiauliuose- medtechnikos parduotuvėje, Dvaro g. 74.
 Klaipėdoje- medtechnikos parduotuvėje, Galinio pylimo g.5.
 Panevėžyje – „Stoties“ vaistinė., Stoties g. 7.       
www.salus.lt           
info@salus.lt