Galvos skausmas- atostogos…

Galvos skausmas- atostogos…

Galvos skausmas- atostogos…

               Artėjanti vasara atsineša ir ne tik šilto oro teikiamus malonumus bei pramogas, bet ir rūpestį, kur vasaroti. Laimingi tie, kurie vyksta vasaroti į kaimo gamtos prieglobstį. Ką daryti miestiečiams, kurių vasara gali praeiti tarp miesto mūrų, kai trūksta pinigų ir idėjų atostogoms.

              Norai gali virsti realiais, jei neturite pinigų juos galima  pasiskolinti. Dažnai  atostogoms, kelionėms finansuoti naudojamos asmeninės paskolos. Keli papildomi tūkstančiai litų gali suteikti įsimintinas atostogas bet kuriame  pasaulio kampelyje ir prailginti jų laiką.

            Keli patarimai norint sutaupyti suplanuotus atostogų pinigėlius:Suvaldyti norus ir atostogauti pagal galimybes padės planavimas. Į atostogų planą įtraukite pagrindines išlaidų grupes: maistas, nakvynė, transportas, pramogas. Suplanavę kelionę ir užsakę iš anksto, galite sutaupyti iki 30 proc.ir turėsite didžiausią pasirinkimą. Sutaupytus pinigus  skirsite ekskursijoms, pramogoms. Kai esate susiplanavę, kiek išleisite, būkite pasiruošę griebti bet kurį tinkamą  paskutinės minutės pasiūlymą. Dažnai net Lietuvoje galima rasti patrauklių pasiūlymų su 50 % nuolaida – tiek kelionėms į užsienį, tiek poilsiui kaimo turizmo sodyboje. Savo poilsiui rinkitės ne patį sezono įkarštį – vykite atostogauti prieš pat sezono pradžią arba vos jam pasibaigus (gegužės mėn. ar rugsėjo mėn.). Lietuvių pamėgtuose kurortuose – Ispanijoje, Turkijoje, Kretoje, Egipte pavyks išvengti ir žmonių minios, ir didesnių, sezoninių kainų, o orai tinkami poilsiui Ką pasiimti į kelionę?

            Rinkitės „visur tinkančius“ rūbus. T. y. tokius, kurie padėtų susilieti su vietiniais gyventojais ir nesukeltų bereikalingo dėmesio (masyvūs auksiniai papuošalai ar prabangūs laikrodžiai drauge su žemėlapiu rankose ir fotoaparatu – idealus taikinys vagišiams ir sukčiams).

            Geri batai –  svarbiausia kelionėje. Žinoma, priklauso nuo kelionės tipo, tačiau bendriausia taisyklė – vieni patogūs sandalai, batai išeigai ir sportiniai bateliai.

Pasirinkite tinkamą lagaminą. Keliaukite lengvai – du mažesni lagaminai ar kuprinė su lagaminu – lengvesnė našta nei vienas didelis lagaminas.