Kaip išsirinkti tinkamą prezervatyvą, kuris užtikrins apsaugą abiems partneriams

Kaip išsirinkti tinkamą prezervatyvą, kuris užtikrins apsaugą abiems partneriams

  

              Žinomi, įvairūs kontracepcijos metodai… Šiandien pakalbėkime apie  prezervatyvų naudojimą.  Daugelis teigia, kad jis slopina aistrą, jautrumą, pojūčius ir seksualumą, tačiau reikėtų pabrėžti prezervatyvo pagrindinį pranašumą- kontracepcijos priemonė (išskyrus susilaikymas), kuri  užtikrins jums saugumą nuo ligų plintančių lytiniu keliu.

    Renkantis prezervatyvą nepamirškite, kad prezervatyvus geriausia įsigyti vaistinėse ar specializuotose parduotuvėse, o ne prekybos centruose ar kioskuose.   Prezervatyvas ne amžinas, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į jo galiojimo laiką.

  Siekiant užtikrinti saugią prezervatyvo funkciją būtina pasitinkti tinkamą dydį, kuris atitiktų lytinio organo dydį. Gaila, bet dažnai nepamatysi vieningos prezervatyvo dydžio žymėjimo ant įpakavimo, todėl nustatyti prezervatyvo dydį tenka iš akies. Beje, jie dažniau plyšta dėl to, kad būna per dideli, nei per maži.           

  Jei prezervatyvas buvo ilgai nešiojamas kišenėje ar rankinėje prieš naudojant atkreipkite dėmesį ar nepažeista pakuotė ir sandarumas.

  Aitdarant prezervatyvo pakuotę ilgais nagai ar dantimis nepažeiskite jos turinio. Nustatyta, kad apie 27 % vartotojų prezervatyvų pakuotę atidarinėja dantimis! Taip galima užkliudyti prezervatyvus ar juos įdrėksti žiedais, apyranke, laikrodžiu. Jei mėginate užsimauti prezervatyvą ne iš tos pusės, jis gali įplyšti. Beje, taip atsitinka ne taip jau retai. Lytiškai įsiaudrinę galite ir nepastebėti, kurioje pusėje yra kraštelis. Jei prezervatyvas tempiamas ant penio pernelyg ilgai, jis gali įplyšti. Todėl prezervatyvo jokiu būdu negalima mauti per jėgą. Jei pastebėjote, kad prezervatyvas persisukęs, geriau išmeskite jį.

  Jei naudojate papildomą tepalą lytinio akto metu, tai naudoti jį reikėtų tik tuo atveju, jei jie pagaminti vandens pagrindu. Kaip minėta, tepalai, pagaminti riebalų ar vazelino pagrindu, ardo lateksą.

  Tiesiog reikia įsisąmoninti, kad lytinis aktas baigiasi iš karto po ejakuliacijos  ir prezervatyvą reikia numauti dar nuo sustandėjusios varpos, prezervatyvą prilaikant ranka, kad apsauga nenusmuktų anksčiau laiko.

           Prezervatyvų gausa įvairi ir kiekvienas ieškantis gali surasti jam tinkamą….

Kvapas ir spalva. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir pasirinkimo. Banano ar žemuogių aromatai laikomi pačiais seksualiausiais. Reljefas. Кokių tik nebūna prezervatyvų: „su pipiriukais“, dygliuotų, su ūseliais, su užlenktu galiuku ir t.t. Pasirinkimas – begalinis. Tepalas. Ant pakuotės neretai parašyta: „sutepta“ ar „su lubrikantu“. Jei naudojatės lubrikantu sekso metu, geriau rinktis būtent tuos prezervatyvus, kuriems tinka specialus tepalas vandens pagrindu. Tepalai, pagaminti riebalų ar vazelino pagrindu ardo lateksą. Figūrėlės. Žvėrelių, žvaigždučių formos gumytės, vertintini kaip suvenyrai. Beje, jie labai greitai plyšta, todėl naudoti juos gana rizikinga. Šviečiantys. Tai labai įdomus atradimas eksperimentų mėgėjams. Prezervatyvas ima šviesti dėl latekso apdirbimo cinko sulfidu ir medumi.  

Nepamirškite, jei prezervatyvas įplyšo, būtina iš karto ištraukti penį iš vaginos, o ją – praplauti tekančiu vandeniu ir sterilizuoti praskiestu, silpnu kalio permanganato tirpalu.