Kinų masažas

Kinų masažas

 

   Tikrą kinų masažą ir procedūras galima išbandyti Vilniuje, Kinų masažo ir grožio centre QI ANMO. Kiniški veido, nugaros, kojų, viso kūno masažai ir procedūros ne tik puikiai atpalaiduoja ir suteikia malonių akimirkų; jų dėka mažėja nugaros, kojų, sąnarių skausmai. Veido masažai ir procedūros padeda išlaikyti stangrią ir lygią veido ir kaklo odą, pašalinti spuogus; dauguma jų  daromos atliekant kompleksinį viršutinės kūno dalies masažą, todėl yra ne tik efektyvios, bet ir nepaprastai malonios. Jei reikia, pasitelkiami naujos kartos aparatai, padedantys geriau sudrėkinti ir išvalyti odą, sumažinti raukšles, įsisavinti naudingus koncentratus, sustiprinti masažo poveikį.

Atliekami specifiniai, Kinijoje populiarūs masažai ir procedūros, kaip kad kojų procedūra su kojų mirkymu Tibeto vaistinių augalų garų vonioje ir masažu, bei kiti. Vienas iš tokių specifinių masažų – Gua Sha.

 

 Gua sha – viena Rytų Azijos medicinos paslapčių. Ne todėl, kad tai slepiama nuo mūsų, o todėl, kad šiuolaikinė medicina dažnai neįvertina ir nenaudoja senovės medicinos praktikų. Gua sha – šių praktikų dalis, kurią išbandę pacientai abstulbę klausia „ Kaip galėjo atsitikti, kad iki šiol apie tai nieko nežinojau?“ 

 Gua sha išvertus iš kinų kalbos reiškia “ nugramdyti/nugremžti ligą/karštinę“. Tai tradicinės Rytų medicinos praktikos dalis, mažai žinoma Vakaruose, bet plačiai  naudojama Azijos šalyse namuose ir gydymo įstaigose bei aukštai vertinama ją praktikuojančių profesionalų.

  Gua sha palengvina nugaros, kaklo, kojų pečių skausmą nevartojant vaistų, naudojama gydant ūmius susirgimus  – gripą, peršalimą, bronchitą, astmą, taip pat esant galvos skausmams, virškinimo sutrikimams, šlapimo pūslės, ginekologiniams negalavimams, raumenų pažeidimams, per lėtai kraujo cirkuliacijai, ištikus saulės smūgiui. Pacientai teigia, kad teigiami pokyčiai juntami iškart. Gua sha suaktyvina skysčių apytaką, kenksmingų medžiagų pašalinimą iš ląstelių, gerina cirkuliaciją ir normalizuoja metabolizmo procesą. Gua sha – šiurkšti technika, po kurios periferinių kapiliarų išsiliejusio kraujo ant masažuotos kūno vietos lieka nedideli “ruožai” (jų spalva gali būti nuo tamsiai mėlynos iki šviesiai rausvos,  priklausomai paciento kraujo sąstovio, negalavimo tipo), kurie pranyksta po 2-4 dienų. Likusios žymės ant odos atrodo skausmingos, tačiau taip nėra. Pacientai paprastai iš karto jaučia palengvėjimą ir būklės pagerėjimą. Gua sha yra vertinama ne tik kaip daugelio negalavimų gydymas, bet ir prevencija.

                                                                                                     www.kinumasazas.lt