Kivis gausus vitamino C

Kivis gausus vitamino C

 

Imuninę sistemą stiprina vitamino C nestokojantys kiviai. Jie veikia kaip antioksidantai, stiprina organizmo gyvybines funkcijas, palaiko odos elastingumą. Juose esantis magnis stiprina raumenis. Suvalgę vieną kivi per dieną gauname visą vitamino C dozę.

Kivių šerbetas. Nulupti 6 didelius kivius ir smulkiai supjaustyti. Sudėti į puodą, užpilti 250 ml. vandens ir trupučiu cukraus. Kaitinti ant silpnos ugnies, kol ištirps cukrus. Neužvirinti. Nukelti nuo viryklės. Palaukti, kol atvės, Kivius suplakti. 2 kiaušinių baltymus suplakti iki standžių putų ir sudėti į kivių mišinį. Viską supilti į plokščią metalinį indą ir plakti iki vientisos masės. Palikti nakčiai šaldiklyje. Papuošti kivių gabalėliais.

Kivių iškrovos diena. Ši dieta rekomenduojama ne dažniau kaip kartą per savaitę. Visą dieną valgyti tik kivius. Kiekis neturi reikšmės, tačiau labai daug jų ir nesuvalgysite. Tik nepamirškite išgerti mažiausiai 2 litrus skysčių. Svarbiausias dalykas tokią iškrovos dieną – vanduo. Kitaip visos kenksmingos medžiagos sunkiai pasišalins.