Kraujas: dovana, kuri nekainuoja nieko, bet reiškia – viską!

Kraujas: dovana, kuri nekainuoja nieko, bet reiškia – viską!

 Balandžio 28 d. nuo 12 iki 20 val. kviečiame  sudalyvauti neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje – Kilnių darbų dienoje, kuri vyks  prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, Vilniuje.

Visi norintys galės paaukoti kraujo, užpildyti sutikimus organų donorystei, arba 2 proc. skirti labdaringai veiklai.

Daugiau apie akciją…Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras ir Asociacija „Donorystė“ vėl kviečia į Kilnių darbų dieną prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ Vilniuje, 2011 m. balandžio 28 d. Trečią kartą rengiamos akcijos tikslas – ne tik pakviesti donorystei, bet ir suteikti galimybę kraujo donorams susipažinti ir pabendrauti su žmonėmis, kuriems išgyventi ir pasveikti padėjo kraujo perpylimas.

Kilnių darbų dienoje dalyvaus labdaros ir paramos fondai: „Mažoji širdelė“ ir „Rugutė“. Fondai vienija tėvelius, kurių vaikučiai serga sunkiomis lėtinėmis ligomis, o vaikučiams pasveikti padėjo kraujo donorų paaukotas kraujas.

 

„Jei dėl kokių priežasčių žmogus negali būti kraujo donoru, akcijos dieną jis galės paremti Vilniaus universiteto vaikų ligoninės žaidimų kambarius, kur mažieji ligoniukai kuria gražius rankų darbelius. Kiekvienas galime kažkuo prisidėti, kad pradžiugintume mažuosius ligoniukus“, –  Vilniaus universiteto vaikų ligoninės atstovė ryšiams su visuomene Jolanta Normantienė. 

 

Kraujo donorų sveikata rūpinasi ir padeda atgauti jėgas  Šeimos vaistinė ir UAB Vilniaus duona.