Mandura Trim- mažina leptino (kuris gamina riebalines ląsteles) kiekį

Mandura Trim- mažina leptino (kuris gamina riebalines ląsteles) kiekį

Jeigu Jūs kada nors “sėdėjote ant dietos” ir stengėtės atsikratyti nereikalingų kilogramų, tai, tikriausiai, pasidavėte vienai iš labiausiai paplitusių nuomonių – mitų apie svorio metimą, kad svarbiausia yra “stirpri valia”, kad pirmiausia reikia “išvalyti” organizmą kokiais nors radikaliais badavimo būdais ir kad visas Jūsų problemas išspręs griežtas kalorijų skaičiavimas.

Mokslas ir leptinas: ką tai reiškia mums? Leptinas – tai hormonas, kurį gamina absoliučiai visos mūsų organizmo riebalinės ląstelės. Leptinas atlieka tarpininko vaidmenį tarp šių ląstelių ir mūsų smegenų: jis praneša smegenims, kada Jūs alkanas, o kada sotus. Taip pat leptinas yra tarsi “jungiklis”, kuris riebalinėms ląstelėms duoda signalus kaupti arba deginti riebalus. Kad šis “jungiklis” reikiamu režimu, Jūsų smegenys turi tiksliai “išgirsti” jo siunčiamus signalus – tada alkis lengvai numalšinamas, tačiau jeigu Jūs persivalgėte, signalas prarandamas. Koks bus signalas, priklauso nuo leptino kiekio: kuo leptino daugiau, to stipresnis signalas “aš alkanas”, tuo pačiu stipresnis atsakas riebalinėms ląstelėms “badaujam, kraukite atsargas”.

Konektikuto universiteto mokslininkai atliko gamtinių polisacharidų ir riebiųjų rūgščių esterių, esančių Mandura Trim, tyrimą dvigubu aklu, placeco kontroliuojamu metodu, trukusį aštuonias savaites. Buvo stebimos dvi grupės panašaus svorio ir panašių demografinių duomenų moterys, kurioms skirtos identiškos dietos ir pratimų sistema: viena grupė vartojo placebo, kita grupė vartojo Mandura Trim. Abiejose grupėse stebėtas svorio mažėjimas, tačiau grupėje, kuri vartojo leptino kiekį mažinantį papildą, svorio sumažėjimo rezultatas buvo žymiai geresnis. Mandura Trim vartojusi grupė: Riebalinis audinys sumažėjo per 8 savaites – 9,75 kg; Apimtis sumažėjo ties juosmeniu – 10,1 cm, sėdmenų – 8,3 cm, klubų – po 3,1 cm kiekvieno; Leptino kiekis sumažėjo iki 42%. Bendras kūno riebalų kiekis sumažėjo 90% daugiau nei grupėje, vartojusioje placebo.

Mandura Trim mažina leptino kiekį, to rezultatas – smegenyse “apraminamas” atsiradęs alkio signalas, liepiantis organizmui kaupti papildomas riebalų atsargas. Mandura Trim  suteikia Jums instrumentus, palengvinančius darbą su savo kūnu, kad svorio sumažėjimas būtų ilgalaikis. Koks Jūsų indėlis? Mandura Trim – puikus maisto papildas, galintis padėti pasiekti ir išlaikyti seniai lauktus rezultatus, tačiau ir iš Jūsų bus šio to reikalaujama. Neužtenka vien išgerti kasulę, o po to sėdėti krėsle su lėkšte sausainių. Norint su Mandura Trim pasiekti maksimalių rezultatų, būtina racionaliai maitintis ir mankštintis.

Sėkmės patarimai. 1.Įsitikinkite, kad fiziniai pratimai tinkami Jums – netgi lipdami laiptais aukštyn darbe ar vakare namuose, Jūs galite ženkliai suaktyvinti savo medžiagų apykaitą. Net ir 100 papildomų kalorijų sudeginimas padės Jums greičiau artėti prie pageidaujamo tikslo. 2.Patirkite malonumą valgydamas. Visiškai normalu švenčiant gimtadienį suvalgyti gabalėlį torto ar pasilepinti papildomu gavalėliu picos, jeigu kitą dieną Jūs grįšite prie sveiko maitinimosi rėžimo. 3.Prieš mankštindamasis visada atlikite apšilimo ir tempimo pratimus. Jeigu anksčiau niekada nesimankštinote – pirmas tris-keturias savaites atlikite tai mažesniu krūviu ir tempu, pradėkite nuo kelių pratimų per dieną. Vėliau – jeigu norite numesti keletą nereikalingų kilogramų, per savaitę atlikite 2 arba 3 kardiotreniruotes 30 – 45 minučių trukmės treniruokles su svoriais. 4.Prieš atlikdami naują pratimų kompleksą, pradėdami laikytis naujos dietos ar naudoti naujus maisto papildus, visada pasitarkite su savo gydytoju, sportinės medicinos specialistu ar dietologu, ypač, jei sergate lėtinėmis ligomis, esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate vaistus.

Mandura Trim gali padėti sumažinti leptino kiekį, o tai leis Jūsų smegenims gauti signalą iš riebalinių ląstelių „deginti riebalus“ ir padėti Jums atsikratyti nereikalingų kilogramų greičiau.

Mandura Trim – apkarpyk kilogramus!  Daugiau informacijos ir įsigyti: www.gavau.lt