Mineralinės kosmetikos stebuklas

Mineralinės kosmetikos stebuklas

 

 

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo mineralinė kosmetika – ją naudoja užsienio kino žvaigždės, dainininkės, manekenės. Visa Vakarų mada visuomet atkeliauja ir į Lietuvą. Taigi, mineralinė kosmetika, kas tai?  Ar tai dar vienas grožio industrijos gigantų būdas pasipelnyti iš moterų nesibaigiančio noro būti gražiomis? Ar tai iš tiesų naujos kartos fenomenali kosmetika? 

Mineralinė kosmetika yra gaminama iš gamtinių medžiagų – mineralų, gaunamų iš žemės gelmių. Šie mineralai yra susmulkinami iki labai smulkaus dalelių dydžio, todėl odą padengia ypač tolygiai, neužkemša odos porų, leidžia odai nuolat kvėpuoti, nealergizuoja.  

Šiandieninė rinka yra pilna mineralinės kosmetikos produktų, daugybė įvairių gamintojų. Tad kaip nepasiklysti tarp tokios gausos ir kaip išsirinkti sau tinkamą pudrą? Renkantis svarbiausia yra atkreipti dėmesį į produkto sudedamąsias dalis: kokybiška mineralinė kosmetika savo sudėtyje visiškai neturi jokių cheminių dalių, talko, dažiklių, kvapiklių ir yra biri. Priešingu atveju jūs nusipirksite įprastą tradicinį produktą tik su mineralais praturtinta sudėtimi. 

Kokybiškos mineralinės kosmetikos sąvoką atitinka bare X minerals produkcija. Jos sudėtinės dalys, tokios kaip cinko oksidas, titano dioksidas, geležies oksidai, baltmolis, žėrutis, ryžių milteliai saugo bei tausoja odą. 

Cinko oksidas – apsaugo nuo saulės spindulių, ramina sudirgintą odą, bei gydo tokias odos problemas kaip veido raudonis. Titano dioksidas – apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių (vadinamasis SPF), atspindi šviesą bei puikiai pasidengia ant odos. Geležies oksidai – mineralinėje kosmetikoje geležies oksidai yra naudojami sunkiųjų metalų, kurie gali būti žalingi mūsų odai, oksidacijai. Tai reiškia, kad geležies oksidai sugeria ore esančius sunkiuosius metalus ir neleidžia jiems įsigerti į odą. Baltmolis – jis dar žinomas kaip Kinijos molis. Puikiai pasidengia ant veido, absorbuojasi bei suteikia kreminės konsistencijos mineralams. Sumažina blizgesį bei suteikia matinį efektą. Žėrutis – atspindi šviesą bei sumažina porų bei raukšlelių matomumą. Ryžių milteliai – puikiai sugeria odos riebalus. Tai labai gera alternatyva ne tik riebios bet ir sausos odos turėtojoms, nes lėtai sugeria išsiskiriančius riebalus, todėl nesausina odos, minkština odą. Suteikia matinį efektą. 

Šios kosmetikos oficialus platintojas Lietuvoje el. parduotuvė www.bareXminerals.lt