Natūralus organizmo valymas per pėdas

Natūralus organizmo valymas per pėdas

          

 Rytų medicina, gyvuojanti apie 5000 metų, teigia, jog ligas sukelia netinkama mityba ir gyvenimo būdas. Toksinai patenka į organizmą iš išorės (su maistu, vandeniu, įkvepiamu oru, naudojant buitinės chemijos bei kosmetines priemones), streso, pykčio, depresijos metu organizme gaminasi endotoksinai. Ilgus metus kaupęsi, jie susilpnina organizmą, tampa ligų priežastimi.Organizmo valymas- tai pirma, apie ką turime pagalvoti, norėdami ilgai išlikti sveiki ir energingi.     

     Detox padų pleistrai- organizmą valanti priemonė, gauta pasitelkus senovės kinų medicinos receptus ir šiuolaikines tech-nologijas. Didžiausias Detox pėdų pleistrų vartojimo privalumų tas, kad tai išorinio poveikio priemonė, neturinti jokio pašalinio poveikio, kokį dažniausiai turi į vidų vartojami preparatai. Pleistrai pagaminti tik iš natūralių augalinės bei mineralinės kilmės žaliavų ir yra visiškai saugūs naudoti mažiems, jauniems ar vyresnio amžiaus žmogėms, netgi besilaukiančioms moterims.

   Pėdos– svarbi kūno dalis, kadangi jose išsidėstę daugelio organų refleksiniai taškai, praeina svarbūs energetiniai kanalai, gausu prakaito liaukų. Kraujui tekant jūsų pėdose, per šituos taškus organizmas šalina toksinus. Pleistrų sudėtyje esantys bambuko acto destiliatas, chitosanas, krakmolas, silicis, vulkaninės kilmės mineralas perlitas, pasižymintys stipriu skysčius bei riebalus absorbuojančiu veikimu, sugeria ir suriša vandenyje bei riebaluose ištirpusius toksinus, sunkiuosius metalus, pašalinius medžiagų apykaitos produktus, chemines medžiagas, netgi patologinius mikroorganizmus. 

  Be to, pleistrų sudėtyje esantis mineralas turmalinas spinduliuoja infraraudonuosius spindulius (šilumą) bei stimuliuoja neigiamą krūvį turinčių deguonies jonų gamybą. Kraujyje padaugėjus deguo-nies jonų, pagerėja ląstelių membranos funkcija, pakyla kalcio ir natrio jonų koncentracija kraujyje, padidėja kraujo pH, pagerėja maisto medžiagų įsisavinimas ir pašalinių apykaitos produktų šalinimas. 

  Detox padų pleistrai padeda atstatyti kraujotaką, organizmo energetiką, sureguliuoti nervų sistemą ir stirpinti organizmo gynybines funkcijas, imunitetą. Juos naudoti patartina visiems, buityje ar darbe susiduriantiems su cheminėmis medžiagomis, nusilpusiems ir jaučiantiems nuolatinį nuovargį, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat turintiems antsvorį, vartojantiems alkoholį ir/ar rūkantiems, dirban-tiems įtemptą protinį ar sunkų fizinį darbą, stovimą ar nuolat sėdimą darbą, intensyviai sportuojantiems. Teigiamą Detox padų pleistrų poveikį ne tik pamatysite (nuimti pleistrai bus sudrėkę ir pakeitę spalvą, priklausomai nuo sugertų toksinų rūšies ir kiekio), bet ir pajusite jau sekantį rytą. Pleistrai padės įveikti nuovargį, nervinę įtampą, nemigą, raumenų bei sąnarių gėlą, kojų tinimą; padės išlikti energingiems, išlaikyti sveiką kraujotaką bei medžiagų apykaitą, inkstų veiklą; padės su-stiprinti imunitetą, išsaugoti sveiką ir skaisčią odą (juk oda- mūsų organizmo vidaus veidrodis), dailias kūno linijas. Be to, pleistrai šalina ir nemalonų kvapą. 

Minimalus rekomenduojamas profilaktinis kursas yra 20-60 dienų 1-2 kartus per metus. Vienos dėžutės kaina tik 35 lt. Daugiau informacijos www.sveikatosprekes.lt