Naudingi maisto produktai

Naudingi maisto produktai

Naudingi maisto produktai  

Citrina su medumi. Aktyvina suteikia energijos organizmui. Puikiai valo tulžies pūslę, kepenis, gerina virškinamojo trakto darbą.

Jei plaukus perskalausite vandeniu su citrinos sultimis, jie taps minkšti, švelnūs, elastingi, blizgantys.

Įtrinta citrinos sultimis pečių, krūtinės oda bus lygi ir tampri.

Jei dirbdami alkūnėmis remsitės į citrinos skilteles, alkūnių oda nebebus šiurkšti, surambėjusi, o delnai nuo citrinos sulčių taps minkšti ir švelnūs.

Citrinos sultimis gali būti naikinamos strazdanos, senatvės dėmės.

Jei citrinos sultimis reguliariai trinsite dantis, jie taps baltesni, o dantenos sustiprės.

Pomidorai. Pomidoruose gausu vitamino C ir geležies. Dietologai teigia, jog reguliarus pomidorų valgymas – puiki onkologinių ligų profilaktikos priemonė. Be to, pomidorai veiksmingai skaldo riebalus.

Ananasai. Aanasuose yra bromelaino – medžiagos, deginančios riebalus. Ananasai stimuliuoja virškinamojo trakto darbą, o taip pat stiprina organizmo imuninę sistemą.Morka. Riebią, spuoguotą veido odą išgydyti galima tris dienas per savaitę 15-20 min. ant veido laikant užteptą tarkuotų morkų tyrelę. Jei oda sausa, būtina ją drėkinti morkų ir obuolių kauke, kuri taip pat naikina raukšles.

Spanguolė. Spanguolė pasižymi uždegimą slopinančiomis, bakterijas naikinančiomis, temperatūrą ir troškulį mažinančiomis, kraujavimą stabdančiomis savybėmis. Uogose gausu vitaminų (B, C, P, PP), organinių rūgščių, pektinų.

Bulvė. Bulvių tarkiai tinka gydyti nuospaudoms. Bulvių nuoviras su nedideliu kiekiu augalinio aliejaus suminkštins ir sušvelnins šiurkščią rankų odą. Bulvės mažina raukšles ir senstančios odos suglebimą. Sutarkuotos ir uždėtos ant akių pusvalandžiui, bulvės nuramina nuvargusias akis, mažina pabrinkimus paakiuose.

Česnakas. Kramtoma česnako skiltelė  naikina burnos bakterijas, gydo anginą. Trinto česnako tyrele ar jo sultimis išoriškai  gydoma  kokliušas, naikinamos karpos, egzema, odos ligos. Tyrelė užtepama ant marlės ir uždedama ant pūlinės ar blogai gyjančios žaizdos, veikia kaip žaizdų gijimą stimuliuojanti priemonė.  Įtrynus į galvos odą, stiprina plaukus.