Ozonas- tavo sveikata

Ozonas- tavo sveikata

 OZONAS – TAVO SVEIKATAI

Gaivus oras po liūties ir perkūnijos. Pušyno ar kalnų energija. Tokio oro paslaptis – jo natūrali da­lis, triatomis deguonis ozonas (O3), vadinamas “gyvybės elementu”. Jis gydo apie 200 ligų, stiprina imunitetą, atjaunina.

“Gyvybės elemento” galia Ozonoterapija pasaulyje tampa vis populiaresnė. Ozonu žavisi verslo, šou, meno ir mokslo pasaulio įžymybės. Daugeliui O3 padėjo pasveikti, išvengti ligų komplikacijų, pagerino išvaizdą ir savijautą.

Kur slypi O3 galios paslaptis? Ozonas puikiai šalina iš organizmo kenksmingas medžiagas, atsiradusias dėl aplinkos taršos, netiku­sios gyvensenos, nuovargio ir pan. Tai stipriausias virusų ir toksinų naikintojas. Ozonas organizme suakty-vina įkvepiamo deguonies veiklą, prisijungia prie kenksmingos dalelės ir ją sunaikina Tačiau nepaliečia sveikų ląstelių, netgi sustiprina jų apsauginį apvalkalą. “Gyvybės elementas” veikia 4 frontais – gydo esamas ligas, užkerta kelią galimoms, stiprina gyvybinę energiją ir pagerina odos, raumenų, sąnarių, būklę, išvaizdą. Ozonoterapeutai kiekvienam rekomenduoja į savo sveikatos stiprinimo priemonių sąrašėlį įtraukti organizmo gydymą bei stiprinimą ozonu ― tai gydomosios, kosmetologinės, profilaktinės ozono procedūros. Jas patariama profilaktiškai atlikti bent kartą per metus.

Ozonoterapijos procedūros. Jau po pirmosios ozono procedūros žmogus pasijunta sveikesnis. Daugelis stebisi: “Kodėl aš to nedariau anksčiau? ” Visas efektas išryškėja po 10-14 dienų – pagerėja sveikatos rodikliai (net ir sergant lėtinėmis ligomis, pvz., diabetu ar kraujagyslių, širdies ligomis ir kt.), gyja žaizdos, opos, stiprėja darbingumas. Metodas nesudėtingas – šiek tiek kraujo iš paciento venos kateteriu įleidžiama į buteliuką, kraujas priso­drinamas ozonu iš deguonies-ozono generatoriaus ir vėl sulašinamas į veną. Kraujo srovė išnešioja jį po audinius. Kūnas gauna būtiną kiekį deguonies, kurio šių laikų žmonėms taip trūksta. Prasideda sveikimo ir energinio tonuso atstatymo procesas.

Ozonas sėkmingai taikomas: • gydant širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų ligas, alergijas, opas; • gydant infekcinius susirgimus; • kaip gydomoji ir kosmetologinė priemonė (gydo celiulitą, odos ligas, gerina išvaizdą, atjaunina); • kaip organizmą stiprinanti priemonė (šalina išsekimą, nuovargį, gydo neurologines ligas, skausmą, nemigą); • kaip papildoma priemonė gydant lėtines ligas (cukrinis diabetas ir jo komplikacijos, sąnarių ir kaulų ligos, senatvinės negalios ir pan.) ; • ozonas padeda gydyti vyrų it moterų lytinės sistemos ligas, stiprina vaisingumą.

”Ozonoterapija – vienas saugiausių ir universaliausių nemedikamentinių gydymo būdų”, – teigia Ozonoterapijos medicinos draugija. Tikrai ne veltui ozonas iškilmingai vadinamas “gyvybės elementu” arba “jaunystės eliksyru”. Parengė Aistė STARKUTĖ

www.mirameda.lt