Odos pilingas namuose

Odos pilingas namuose

 

Jūros druska natūraliai sužadina odą, pašalina negyvas odos ląsteles ir jūsų oda tiesiog švytės. Jūros druskos šveitikliai (pilingai) yra populiarios SPA procedūros, sušvelninančios ir drėkinčios pavargusią odą. 

Jūros druska ištirpsta vandenyje kad pašalintų negyvos odos ląsteles, apsaugo nuo per didelio lupimosi, o soda suteiks energingumo pojūtį. Kakavos milteliai ir vanilės ekstraktas suteikia atpalaiduojantį kvapą, todėl ši vonios procedūra taps tikru malonumu. Naudokite jūros druskos pilingą vieną kartą per savaitę, ir jūsų oda taps minkšta ir šilkinė visą savaitę.

Reikės:
2 stiklinių Negyvosios jūros druskos
6 šaukštelių sodos
pusės puodelio nesaldintos kakavos
pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus
vanilės ekstrakto.

Gaminimas:

 • Sutrinkite jūros druską, sodą ir kakavą maišytuvu, kol mišinys įgaus valgomosios druskos frakciją.
 • Supilkite jūros druskos mišinį į indą.
 • Užpilkite aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo (extra virgin) alyvuogių aliejaus bei vanilės ekstrakto ir gerai išmaišykite.
 • Išmaišykite prieš kiekvieną naudojimą, nes aliejus turi savybę atsiskirti po dienos kitos.

  Patarimai

  Ingredientų kiekį maišykite pagal savo skonį.
  Vietoj kakavos ir vanilės ekstrakto naudokite kokį kitą eterinį aliejų pagal savo nuožiūrą. Eterinius aliejus supilkite tuo pačiu metu kaip ir alyvuogių aliejų.
  Jei mišinys atrodo per sausas, įpilkite 1 šaukštą alyvuogių aliejaus. Pilkite kol mišinys įgaus tirštos pastos struktūrą.
  Jei mišinys gavosi per riebus, palaikykite mišinį dieną ar dvi kad aliejus nusėstų ir išpilkite šiek tiek aliejaus.
  Labai jautriai odai jūros druską pakeiskite ruduoju cukrumi.
  Stambios jūros druskos granulės yra aštrių briaunų, kurios gali subraižyti jūsų odą. Šie mažyčiai gabaliukai degins jūsų odą. Todėl jūros druską gerai sutrinkite.