Pastokite dabar! Vaisingumo patarimai.

Pastokite dabar! Vaisingumo patarimai.

 

 

           Jei nusprendėte planuoti šeimą, daugelis iš jūsų galite turėti minčių „Ar aš noriu pastoti dabar?“. Tačiau tai gali užtrukti, kol pastosite. Laukiama kiekvieną einantį mėnesį ir tikimąsi pastoti jau einamą mėnesį ir jeigu taip neatsitinka nusiviliama. Yra būdų, kaip maksimaliai padidinti galimybes natūraliai ir greitai pastoti. Skaitykite toliau ir matysite kurių dalykų jūs dar neatlikote. Leiskite teisingai ir sąžiningai planuoti kūdikį, tai yra ypatingai svarbu. Taigi, jeigu norite padidinti galimybes pastoti, skaitykite šiuos vaisingumo patarimus.

*pirmoji veiksmų imtis, tai ar norite pastoti ir nutraukti geriamuosius kontraceptikus. Nes daugelis porų nesuvokia, kad reikia aktyvinti organizmą, nes pastojimas gali užtrukti. Jeigu vartojate kontraceptines tabletes, gali užtrukti kol menstruacijų ciklas taps reguliarus ir reguliariai vyks ovuliacija. Tačiau įmanoma pastoti ir iškarto, tačiau tam reikia ruoštis.

*Reikia geriau suprasti savo organizmą ir savo menstruacijų ciklą. Išsiaiškinkite kada vyksta ovuliacija. Galite nusipirkti ovuliacijos prognozavimo rinkinį, kuris jums padės apskaičiuoti. Tai padeda jums planuoti pastojimą ir kūdikio lytį.

*Ar žinote kad kiaušinėlio išleidimas trunka tik 12-24 valandas? Tačiau sperma kiaušintakiuose gali būti 2-3 dienas. Todėl tikslinga lytinių santykių turėti prieš ovuliaciją, kad būtų apvaisinamas kiaušinėlis.

*Nuolat stebėkite savo svorį. Antsvoris ar per mažas svoris gali turėti štakos pastojimui. Jei turite antsvorį, pasirūpinkite dieta, kurioje būtų subalansuota mityba, turinti šviežių vaisių ir daržovių, ekologiškos gyvulinės kilmės produktų, mažai riebalų ir daug ląstelienos.

*Jei planuojate pastoti laikykitės reguliarių mankštų. Jums bus naudinga lankstumui, ištvermei ir jėgai, kurie bus reikalingi nėštumo metu ir gimdymui.

*Vyrams taip pat reikia rūpintis savo kūnu. Jeigu sunku pastoti, pabandykite nešioti laisvesnius rūbus, ypač kelnes. Nes labai aptemptos kelnės mažina spermatozoidų kiekį dėl perkaitimo. Taip pat vengti karštųjų vonių.

*Kartais sekso gausybė gali turėti taip pat problemų. Tai gali sukelti nerimą ir nusivylimą,kuomet nepastojate. Lytiniais santykiais patartina užsiimti 2-3 kartus per savaitę, tuomet užtikrinama gera spermos kokybė. Tačiau jeigu atliekama dažniau, ir tai jums nesukelia jokių nepatogumų ir įtampos nedraudžiama.

 

             Priėmus sprendimą ir norint pastoti moteris per kiekvieną ovuliacijų ciklą tikisi gerų naujienų. Ir daugelis moterų baiminasi. Natūraliai pastoti jums gali gamta, nevartojant vaistų. Pasinaudokite patarimais kurie jums padės greičiau pastoti.

Gerkite kasdien daug geriamojo vandens, visuomet organizmą išlaikykite gerai hidratuotą. Taigi, kas vandenyje sukelia pastojimo didesnes galimybes? Vandens molekulės padės jums pasiekti skaidrų skystis, kuris ateina iš makšties. Šis makšties skystis padės jus informuoti apie ovuliaciją. Taip pat jūs turėtumėte vengti gerti gėrimų, tokių kaip arbata, kava, nes tai sausina, o nesuteikia drėkinimo.

Vitaminas A yra labai svarbus nėštumui, nes jis taip pat sukuria daug skysčių gimdos kaklelyje, kuomet vyro sperma patenka ir keliauja takais.

Maisto produktai, turintys daug vitamino A, yra skvošas ir morkos. Patartina valgyti jums šias daržoves ir būtinai šviežias.
Visada sekite savo menstruacijų laikotarpį. Idealiausias laikas turėti lytinių santykių su partneriu likus 14 dienų iki ciklo, nes tai laikotarpis kuomet yra didesnė galimybė pastoti. Jeigu neturite reguliaraus mėnesinių ciklo, jums bus sunku suskaičiuoti šias dienas. Tuomet reiktų dažnai turėti lytinių santykių su partneriu.

Nieko nėra geriau, nei greitai pastoti, naudojant natūralius metodus. Taigi čia yra jūsų ir jūsų partnerio greitas būdas pastoti. Pabandykite patarimus ir pasiūlymus ir žinosite kaip greitai ir natūraliai pastoti.  

 

 

 

 

 

 

 

 

www.beligu.lt