Patarimai …ką pasiimti į kelionę…

Patarimai …ką pasiimti į kelionę…

 

Planuokite. Pasidomėkite, kokio oro tikimasi, nuspręskite, kokia veikla užsiimsite – pliaže ir safaryje jums prireiks visiškai skirtingų rūbų. O penkių žvaigždučių viešbutyje plaukų džiovintuvą tikrai rasite…

  Mažiau geriau nei daugiau. Keletas tarpusavyje derančių rūbų, kad išvengtumėte nuobodulio, tačiau tik keletas. Jei vakarinės suknelės ar kailinių gali prireikti tik „o jeigu…“ atveju, geriau jų neimti.

   Rinkitės „visur tinkančius“ rūbus. T. y. tokius, kurie padėtų susilieti su vietiniais gyventojais ir nesukeltų bereikalingo dėmesio (masyvūs auksiniai papuošalai ar prabangūs laikrodžiai drauge su žemėlapiu rankose ir fotoaparatu – idealus taikinys vagišiams ir sukčiams). Rinkitės mėgstamus, tačiau lengvai prižiūrimus rūbus. Jei jūsų mylimos kelnės lamdosi namie, tikriausiai lamdysis ir kelionėje…

 Batai. Geri batai –  svarbiausia kelionėje. Žinoma, priklauso nuo kelionės tipo, tačiau bendriausia taisyklė – vieni patogūs sandalai, batai išeigai ir sportiniai bateliai.

   Pasirinkite tinkamą lagaminą. Kiekvieno poreikiai skiriasi, skiriasi ir keliavimo būdai. Keliaukite lengvai – du mažesni lagaminai ar kuprinė su lagaminu – lengvesnė našta nei vienas didelis lagaminas.

       Itin kruopščiai ir apskaičiuodami kraukitės daiktus. Smulkesnius daiktelius dėkite į plastikinius užsegamus maišelius – jei reikės parodyti savo lagamino turinį, bus paprasčiau viską supakuoti atgal. Vaistai mažiau vietos užima išimti iš dėžučių (tačiau saugokite anotacijas ir receptus!).

    Pasidomėkite avialinijų, kuriomis skrendate, bagažo taisyklėmisir draudimu.

 http://www. roadandtravel.com informacija