Peršalimo gydymas namų sąlygomis

Peršalimo gydymas namų sąlygomis

               

          

 Peršalimas ir nosies užsikimšimas yra labai dažna ir erzinanti problema. Tai dažniausiai pasitaiko dėl šalto ir drėgno oro arba dėl sezoninių pokyčių. Peršalimą taip pat gali sukelti suvartoti šalti maisto produktai ar gėrimai. Žmonės su silpna imuninė sistema su šia problema susiduria labai dažnai. Kosulys, ryklės skausmas ir galvos skausmas, kartais būna net blogiau. Galite atsikratyti šių erzinančių simptomų naudojant paprastą, bet labai veiksmingą namų gydymą.

Žemiau yra keletas populiariausių peršalimo ir kosulio gydymo namų sąlygomis būdų. Šiam namų gydymui naudojami ingredientai yra visiškai natūralūs ir gali būti lengvai randami jūsų virtuvės spintelėje arba sode.

1.Sumaišykite 5 ml. šviežio česnako sultys su bazilikais, įdėkite keturis juoduosius pipirus ir arbatinį šaukštelį medaus. Vartokite šį mišinį du kartus per dieną.

2.Česnakai yra vertingas augalas ir kosuliui ir peršalimui gydyti. Sumaišykite šviežias česnako sultis (10-15 ml) kartu su tiek pat medus. Tai yra labai naudinga mikstūra gydytis namų sąlygomis.

3.Gerkite drungno vandens, ypač po valgio. Taip sumažinsite gerklės dirginimą ir gerklės skausmą.

4.Nosies užsikimšimas gali būti pašalintas įlašinus eukaliptų aliejus (3 lašus į kiekvieną šnervę). Taip pat bus išvalyti sinusų ligos.

5.Arbata, pagaminta iš baziliko ir česnakų padeda nuraminti sudirgintus kvėpavimo takus.

6.Venkite šaltų vėjų. Laikykite savo galvą ir krūtinę visiškai padengtas vilnoniais drabužiais.

7.Pavirinkite 500 mg. cinamono miltelių su pienu. Įdėkite 5 ml. lydyto sviesto ir gerkite tai atsigulę lovoje.

Šio straipsnio skaitytojas turėtų imtis visų atsargumo priemonių. Venkite šių produktų ir jų sudedamųjų dalių, jei esate jiems alergiški.  

 

 

 

www.beligu.lt