Pozityvus mąstymas ir svajonės

Pozityvus mąstymas ir svajonės

           

Ar teko girdėti, kad svajonės vieną dieną virsta realybe? Jūs įsivaizduojate save keliaujantį po Italiją ir staiga atsiduriate   Romoje. Jūs svajojate apie trokštamas pareigas ir staiga… jas  gaunate…

Pasak mokslo, žmogaus protas visas mintis priima, kaip tikras. Jeigu  aplinkoje įžvelgsime teigiamus aspektus, tai jausimės gerai ir drąsiai sieksime savo tikslų.  Tuo atveju jeigu toje pačioje aplinkoje matysime tik blogybes, kils įtampa ir stresai, nepasitikėsime savimi ir… nustosime siekti savųjų tikslų… 

Kuo ypatingas svajojimas? Svajodami mes automatiškai programuojame savo mąstymą, kad gyvenime viskas įmanoma. Įmanoma dirbti mylimą darbą, nusipirkti trokštamą automobilį, pasistatyti namą, parašyti knygą, užauginti tris vaikus, padaryti atradimą, nepaliaujamai tobulėti. Svajodami mes imame suvokti, ko mes norime iš gyvenimo. Taip gimsta tikslai, kurių imame aktyviai siekti.

Kad svajonės greičiau taptų realybe, rekomenduojame naudoti šias priemones:
SVAJONIŲ KNYGELĖ.
Įsigykite svajonių knygelę, į kurią surašykite savo norus. Norus galite ranguoti: svarbiausi viso gyvenimo norai, dešimties metų laikotarpio norai, penkių metų laikotarpio norai, šių metų norai, mėneso norai ir t.t.
SVAJONIŲ LAPELIAI. Susirašykite svarbiausias svajones ant lapelių ir priklijuokite juos ant veidrodžio, durų ar kitoje matomoje vietoje. Jūs kasdien matysite šiuos lapelius ir tai bus puikus stimulas siekti savųjų tikslų!  
SVAJONIŲ ALBUMAS. Į specialų albumą sudėkite būsimą gyvenimą atspindinčias nuotraukas – kaip turi atrodyti jūsų šeima, namai, automobilis, darbo vieta, tobulos atostogos ir t.t. Nuotraukomis gali tapti iškarpos iš žurnalų. Jeigu daug laiko praleidžiate prie kompiuterio, galite susikurti kompiuterinį svajonių albumą. Karts nuo karto pavartykite šį tobulą albumą ir pasidžiaukite juo.
SVAJONIŲ PAVEIKSLĖLIAI. Pačias svarbiausias svajones atspindinčias nuotraukas įrėminkite į rėmelius ir pastatykite matomose vietose ar pasikabinkite ant sienų. Jūs nuolatos matysite šias nuotraukas ir jos bematant įkvėps kurti tokį gyvenimą, apie kokį nuolat svajojate.

Siūlome dabar pat pradėti svajoti. Ir tikėti, kad tai, ko trokštate, virs realybe. Tad visu greičiu pirmyn!

www.nestresuok.lt