Sergamumas gripu išlieka stabilus

Sergamumas gripu išlieka stabilus

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, 5-ąją šių metų savaitę (sausio 31 – vasario 6 d.) sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Lietuvoje, palyginti su ankstesne savaite, išlieka stabilus –  101,4 susirgimo atvejų per savaitę, tenkančių 10 tūkst. gyventojų.

Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos (VVSPT) prie Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, epidemiją yra paskelbusios 16 savivaldybių: Prienų rajono, Varėnos rajono, Kauno miesto, Kauno rajono, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kėdainių rajono, Marijampolės, Šiaulių miesto, Panevėžio miesto, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Raseinių rajono, Rietavo, Joniškio rajono ir Plungės rajono. VVSPT pavaldžios įstaigos skelbti epidemiją siūlo Kretingos, Ukmergės, Mažeikių, Kupiškio ir Rokiškio rajonuose.

Daugiau apie sergamumą savivaldybėse sužinosite iš VVSPT puslapyje skelbiamo VVSPT ir UAB „HNIT-BALTIC“ (HB) kartu rengiamo sergamumo gripu ir ŪVKTI žemėlapio (http://www.vvspt.lt/zemelapis)

Daugiau informacijos apie gripą: http://www.sam.lt/go.php/lit/IMG/574