Šokiai padeda būti gražesniems!

Šokiai padeda būti gražesniems!

 

 Dailios kūno formos ir linijos visais laikais žavėjo moteris ir vyrus. Neveltui yra sukurta tiek dietų, sveikos mitybos principų ir anticeliulitinių programų norimam kūno svoriui pasiekti bei išlaikyti. Neretai taikomos netgi chirurginės procedūros, tačiau norimų rezultatų pasiekti ir įtvirtinti dažnai nepavyksta. Taip atsitinka todėl, kad visi minėti svorio metimo metodai nėra suderinami tarpusavyje. Be to didžiajai daliai žmonių sunkioms treniruočių programoms įgyvendinti ir alinančių dietų laikytis tiesiog nebeužtenka ryžto.

Šokis – tai irgi vienas iš būdų sportuoti, tačiau skirtingai nei alinantis bėgimas ar raumenų mankštinimas treniruokliais jis daugeliui žmonių suteikia daug daugiau smagių emocijų. Be to mokslininkai nustatė, kad:

  • šokio metu aktyvinamos smegenų sritys, atsakingos už geometrinį mąstymą;
  • šokiai padeda išvengti depresijos;
  • šokant pagerėja kraujotaka, pašalinami širdies kraujagyslių sutrikimai;
  • ritmiškai atliekami šokių judesiai padeda išmokti teisingai kvėpuoti;
  • medicinos ekspertai šokių terapiją rekomenduoja skirti sergant artritu, onkologinėmis, smegenų, imuninės sistemos, širdies, psichikos ligomis.

Ir svarbiausia – šokis tai puikus būdas su šypsena atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Egzistuoja stereotipas, kad šokiams reikia įgimto talento. Netiesa. Šokiai – tokia meno sritis, kur reikia tiesiog praktikos ir šiek tiek atkaklumo. Tereikia perprasti šokio schemą, pagal kurią reikėtu dėlioti kojas, ritmą ir Jūs jau galite drąsiai šokti viešumoje. Šokti yra beveik tas pats kas vaikščioti, skiriasi tik žingsniai, kuriuos atliekame pagal tam tikrą ritmą. Tereikia vieną kartą pabandyti ir negalėsite sustoti.

Šokių studija „Dance Time“ siūlo jums pabandyti naują, analogų neturinčią „Šok ir lieknėk“ programą, kuri skirta vyrams ir moterims, norintiems atsikratyti antsvorio ir pradėti sveiką gyvenimo būdą. Tai programa, kuri padės ne tik atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, bet ir sustiprins pagrindines raumenų grupes, padidins ištvermę ir širdies veiklos efektyvumą, išmokys sveikos mitybos ir gyvensenos pagrindų. Be to išmoksite pagrindinių Lotynų Amerikos šokių judesių ir linksmai praleisite laiką judant pagal skambias melodijas.

Jums padėti įgauti dailias kūno formas yra pasiruošę įvairių sričių specialistai: šokių,  aerobikos treneriai padės pasiekti reikiamą fizinį krūvį treniruočių metu, gydytojas dietologas konsultuos mitybos ir sveikos gyvensenos klausimais, kompozitorius pasirūpins, jog muzika, pagal kurią judėsite treniruočių metu, ne tik pakeltų nuotaiką, bet ir atitiktų šokio judesius bei raumenų stiprinimo pratimus. Taip pat planuojama sekti ir lankančiųjų žmonių svorio kitimus bei funkcinę širdies ir kraujagyslių sistemos būklę – matuoti pulsą ir kraujospūdį. Jų dydžiai ir nulems kokį fizinį krūvį žmogus galės gauti treniruočių metu.

Taigi šoksime ir taip ne tik pagerinsime savo nuotaiką bei sveikatą, bet ir išmoksime judesio meno bei pradėsime girdėti ir suprasti savo kūno kalbą.

Na, o jeigu norisi kažko ramesnio, padedančio atsipalaiduoti, įsiklausyti į save – puikiausiai tiks joga-strech. Tai išskirtiniai užsiėmimai, kur suderinti jogos, pilates, stretch (tampymo) ir moderniojo šokio technikos. Programa skirta visoms kūno galimybėms lavinti. Užsiėmimas pagal šia sistemą ypač lavina nugaros, pilvo raumenis; lankstumą, grakštumą, jėgą ir ištvermę. Pagal ramią muziką atliekami pratimai pasiekia giluminius kūno raumenis. Jūs išmoksite „išgirsti ir suprasti“ savo kūną. Ne tik žinosite, kas yra harmonija, bet ir gyvensite joje.

 

Šokite, tobulėkite, tapkite gražesni sulig kiekviena diena! Mes padėsime!

www.dancetime.lt