Vaikų futbolo turnyras M.Žaliūko Taurė 2014

Vaikų futbolo turnyras M.Žaliūko Taurė 2014

Fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir smagi pramoga su tokiu šūkiu buvo organizuotas vaikų (gimusių 2005, 2006, 2007m.) futbolo turnyras Vilniuje,  Fanų stadione (VFFS) (Linkmenų g.8 Vilnius).

Turnyrą jau kelintą kartą organizavo Baltijos futbolo akademija (www.bfavilnius.lt) ir Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas- Marius Žaliūkas.

Šiemetiniame turnyre- Mariaus Žaliūko Taurė 2014 varžėsi trijų amžiaus grupių jaunieji futbolininkai, 16 komandų (apie 250 vaikų). Futbolas yra komandinis žaidimas ir pergalės siekimas. Mažieji sportininkai kovojo, siekė pergalių ir apdovanojimų. Atsisveikindamas su mažaisiais futbolininkais Marius linkėjo sėkmės ir pakvietė susitikti  kitais metais Taurė 2015.

Sveikas vaikas – tai visų tėvų svajonė ir  tikslas. Ar vaikas toks užaugs, priklauso nuo suaugusiųjų – kokias sąlygas vaikui augti ir vystytis jie sudarys. Vaiko organizmą labai stipriai veikia jam skiepijamas gyvenimo būdas bei aplinka, kurioje auga. Žaidybinio pobūdžio pratybos teikia vaikams džiaugsmo, žadina smagią, žvalią nuotaiką.
http://www.ikimokyklinis.lt/