Vilniaus universiteto vaikų ligoninės- Onkohemoterapinio skyriaus vaikučiai-ligoniukai pasiruošę savo darbelių parodą -Kaziuko mugei (nuo kovo 1 iki kovo 7 dienos)

Vilniaus universiteto vaikų ligoninės- Onkohemoterapinio skyriaus vaikučiai-ligoniukai pasiruošę savo darbelių parodą -Kaziuko mugei (nuo kovo 1 iki kovo 7 dienos)

          Šiemet (jau keleri metai iš eilės ) Vilniaus universiteto vaikų ligoninės -Onkohemoterapinio skyriaus vaikučiai- ligoniukai suruošė savo darbelių parodą. Sunkiai sergantys vaikučiai visus metus ruošėsi Kaziuko mugei: vėrė karoliukus, siuvo, piešė, karpė,  lankstė, mezgė, lipdė.  Pagamino įvairių darbelių iš visos širdelės, jiems  talkino auklėtoja – Živilė Binkienė.
 
   Kaziuko mugės paroda vyks  kovo 1 -7 dienomis,  kiekvieną dieną nuo 8 val. iki 17 val. (dėl savaitgalio reikėtų tartis su auklėtoja Živile). Jeigu negalite apsilankyti iki 17 val., bet norėtumėte aplankyti vaikučių Kaziuko mugę, reikėtų skambinti  auklėtojai p. Živilei telefonu 8-616 39550  ir susitarti, ji mielai lauks Jūsų. 
 
 
  Padovanokime Jiems savo dėmesį, kaip motyvaciją nepalūžti, tikėti viltimi… Kiekvienas iš mūsų galime suteikti šiems vaikučiams nors truputėlį džiaugsmo ir pamatyti, kaip  jie pro durų kamputį stebi, kas atėjo, kieno darbelį išsirinko, pamatyti  iš džiaugsmo švytinčias akeles, pamačius išsinešant vieną ar kitą jo rankytėmis pagamintą darbelį. Deja,  kaip ir pernai ar ankstesniais metais, gali būti, kad ne visi ligoniukai sulaukė šiemetinės Kaziuko mugės,  tik paliko savo darbelius, kaip atminimą apie save.

  Kaip ir kasmet, nenustebkite, kad vaikučiai patys nestovi ir neparduoda savo darbelių. Taip norima  apsaugoti vaikučius nuo bet kokių virusų, kuriuos mes galime atnešti iš lauko. Ligoniukų imuninė sistema yra silpna, taip daroma , kad  nekiltų papildomų komplikacijų. 
   Tad kviečiame visus surasti laiko ir apsilankyti šioje nuostabioje vaikučių surengtoje kasmetinėje Kaziuko mugėje.  
 

Primename kaip surasti:

VU vaikų ligoninė Pediatrijos centras, Onkohemoterapijos skyrius, 3a.. Auklėtoja Živilė  ( tel.nr. 8-616 39550) rasite žaidimų kambaryje, prie pat įėjimo į skyrių.
 
AČIŪ visiems atrasiantiems laiko