ŠYPSENA- mūsų vizitinė kortelė

ŠYPSENA- mūsų vizitinė kortelė

      Mūsų dantys gali išlikti sveiki ir spindintys, jei tik tinkamai juos prižiūrėsime. Tinkama dantų priežiūra padės juos apsaugoti nuo dantų karieso, paradantozės ligų, panaikins nemalonų burnos ertmės kvapą. Labai svarbu, kuo anksčiau pradėti skirti dėmėsį savo dantims ir užkirsti kelią jų ligoms.

     Šiuo metu pasaulyje yra įvairių balinimo būdų: namuose kapomis, įvairiais pleistrais, juostelėmis, klijuojamomis ant dantų, piešukais, taip pat dantys balinimi odontologinėse klinikose naudojant specialias balinimą greitinančias lempas, lazeriu. Visais šiais atvejais balinama peroksidu, tiek lempos, tiek lazeriai veikia tik kaip dirgikliai, skatinatys chemines reakcijas. Taigi, naudojant peroksidą, dantys bąla oksidacijos reakcijų pagalba. Balinimo būdų geriausiai gali parinkti bei patarti šią procedūrą atliekantis specialistas tam, kad Jūsų dantys ateityje būtų ne tik gražūs, bet ir sveiki.

     Vandenilio peroksidas dantų balinimui pradėtas naudoti jau daugiau kaip prieš šimtą metų. Išbandyta daugybė įvairių medžiagų dantų balinimui, bet iki šiol neatrasta nieko geriau už vandenilio peroksidą arba karbamido peroksidą (silpna vandenilio peroksido forma). Visiems šiuolaikiniams balinimo būdams iš esmės naudojama ta pati cheminė medžiaga, tik skirtingų atmainų ir stiprumo. Daugelis tyrimų, atliktų įvairiuose šalyse, patvirtina, kad dantų balini­mas vandenilio peroksidu yra Saugus, nepakeičia danties ir aplinkinių audinių struktūros. Be abejo, jis turi būti atliekamas laikantis nurodytų taisyklių ir sąlygų.

     Visame pasaulyje dantų balinimas namuose seniai nėra naujiena. Su aukštos kokybės priemonėmis balintis dantis namuose yra visiškai saugu ir patikima. Pažangi bei nuolat tobulėjanti technologija leidžia pasiekti maksimalių rezultatų per neįtikėtinai trumpą laiką. Svetur toks dantų balinimo būdas yra išties vertinamas. Patogus ir paprastas priemonių nau­dojimas dar vienas veiksnys, skatinantis žmonių pasirinkimą balintis dantis namuose.

     Paprastai peroksidas efektyviai pašviesina dantis. Dantų balinimo efektas visada būna individualus. Tai priklauso nuo danties struktūros, emalio storio, pigmento rūšies. Pasitai­ko atvejų, kad dantis balinimui pasiduoda sunkiai. Naudojant ilgiau kaip 10 dienų dantys pašviesėja 4-7 tonais.

    Norint dantis balintis namuose, padaromi dantų lankų alginatiniai atspaudai: pagal juos dantų technikas pagamina individualias kapas dantims balinti. Panašios kapos jau yra mūsų rinkiniuose. Balinimo metu negalima vartoti maisto bei skysčių, galinčių pakeisti dantų spalvą, nerūkyti. Po balinimo kurį laiką dantys gali būti jautresni.

    PERLA WHITE WHITENING PEN tai dantų balinimo pieštukas su 35% karbamido peroksido geliu. Pieštukas skirtas balinti dantis namų sąlygomis arba juos gautam rezultatui užtvirtinti po dantų balinimo procedūros.Balinimo procedūrą peištuku galite atlikti bet kur, kur yra veidrodis. Namuose, automobilyje ar net universitete.Tiesiog peištuko šepetėliu užtepkite ploną sluoksnį balinamojo gelio ant dantų ir keletą minčių palaukite, kol jis apdžius. Po 3-5 minučių balinamasis gelis savaime išdžius ant dantų, nesukeldamas jokio diskomforto ar ne­malonaus kvapo burnoje. Tik 69,00LT

UAB “Aktyvus”         

Vytenio 50-507, Vilniustel.: 867281728, 866161222,  

El.p.: uab.aktyvus@gmail.com

www.perla.lt