Žaislai lavina vaikus

Žaislai lavina vaikus

 

Mes gyvename laikais, kai vaikai visą dieną žiūri televizorių ir žaidžia kompiuterinius žaidimus. Žinoma, gali atrodyti taip, tarsi kompiuteriniai žaidimai ir televizija skatina vaiko smegenis. Išskyrus atvejus, kai televizijos programa yra mokomojo pobūdžio, vaikai praranda gebėjimą naudotis savo vaizduote. Televizija tai iš jų atima.

Kita vertus tai yra pakankamai patogu, kadangi televizija ir kompiuteriniai žaidimai išlaiko vaikus užimtus, todėl tėveliai dažnai turi daugiau laiko sau. Tačiau tai nėra sprendimas. Tėveliai savo vaikams turėtų nupirkti lavinamųjų žaislų. Suaugusieji dažnai sprendžia įvairius galvosūkius. Tai padeda lavinti protą ir atmintį. Įtraukti tokius dalykus į vaiko gyvenimą yra labai svarbu, kadangi jūsų vaiko protas tampa aštrus.

Lavinamieji žaislai būna įvairių tipų. Tai gali būti ir kaladėlės ar įvairios dėlionės. Vaikas yra priverstas pagalvoti ir iš spalvingų gabalėlių kažką sudėlioti. Kad ši veikla būtų dar veiksmingesnė, nepamirškite jo pagirti už užbaigtą sudėliotą paveikslėlį. Paskatinkite juos ir sudarykite įspūdį, kad jie padarė kažką labai svarbaus.

Žaidžiant su lavinamaisiais žaislais jūsų vaikas bus geriau pasiruošęs darželiui ir lengviau ten pritaps. Jų smegenys bus imlesnės, todėl vaikai norės mokytis ir ši veikla jiems nepasirodys nei nuobodi nei nenaudinga. Jei vaikai nuo pat pradžių neturi susidomėjimo mokslu, dažniausiai šie sunkumai juos lydi visada. Taigi vaikai gali norėti mokytis vien dėl to, jei juos vaikystėje paruošite duodami jiems kuo daugiau lavinamųjų žaisliukų.

Lavinamieji žaislai būna visų amžių vaikams. Todėl visada įsitikinkite, kad žaislas yra įdomūs Jūsų vaikui. Kai vaikas pasiekia tam tikrą amžių, parūpinkite jo metus atitinkančių kitų lavinamųjų žaislų, taip jis nepraras susidomėjimo jais. 

 www.beligu.lt